Produkty: zakázková výroba

INFO

produktů na stránce
1 / 2

Vyrobíme vám zakázkově pokrývky hlavy - šátky, čelenky, čepice, dresy, cyklistické i kompletní týmové oblečení s Vaším jedinečným designem.
Umíme potisk různými technologiemi - sítotiskem, řezanou grafikou a zažehlením, sublimací i výšivkou, či nášivkou. Novinkou jsou glitry hot fix dle vaší předlohy.

Vše vyrábíme doma - v Holešově, v České republice!


PINGU - České oblečení pro Tvůj sport


Čepice PINGU s potiskem Název: Čepice PINGU s potiskem

Popis:

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA, pro týmy, jednotlivce, firmy...
Na fotografii je ukázka týmové čepice biatlonového klubu Bystřice pod Hostýnem.
Boby je potištěná designová dvouvrstvá čepice s bambulkou, s vnitřní celo-zateplenou vrstvou mikro fleece. Vhodná pro sport v chladnějším období. Ideální pro běžce, běžkaře, lyžaře, cyklisty. Čepice BOBY je shodný typ s oficiální čepicí Mistrovství světa v biatlonu -NMNM 2013 - fenoménem šampionátu. Nyní nabízíme již více jak 40 designů.
NOVINKA 2013
Čepici můžeš sladit i s designem trojúhelníkového šátku, multifunkční tuby / Roory, čelenky a peněženky, které jsou ve stejném designu. Odstřihneš-li bambulku, hodí se i pod přilbu.

Možnost zakázkové výroby od 10 ks - s potiskem(i v kvalitě fotografie - popusťte uzdu fantazii!)

Cena: 0 Kč

Cena shop: 0 Kč

koupit


Sublimační tisk Název: Sublimační tisk

Popis:

Jako první v ČR nabízíme již vlastní sublimační potisk s nejmodernější tiskárnou Epson. Motiv je nejprve vytisknut na papírový nosič, následně tepelně zalisován do látky. Z ní vystřihneme a ušijeme co je třeba. Ideálním materiálem pro tisk je polyester. Tisk není v látce hmatatelný, je stálý a nenarušuje funkčnost tkaniny, či pleteniny. Rozměry tisku do 160 cm. Jsme rychlí, precizní a levní jak v tisku, tak ve výrobě. Naše výrobní kapacity zahrnují kompletní grafické zpracování, digitalizaci střihů i šicí dílnu. Vše vyrábíme v české republice, v Holešově.
Nabízíme zakázkovou výrobu:
- banner
- vlajka, prapor
- ubrus, ručník
- šátek, čelenka, roura, had, buff
- dres, kalhoty, bunda, kombinéza...
stačí se jen ozvat!

Cena: 0 Kč

Cena shop: 0 Kč

koupit


1 / 2

Jazykové verze :

czech
english german