Produkty: zakázková výroba

Barevnice

produktů na stránce
1 / 1

Vyrobíme vám zakázkově pokrývky hlavy - šátky, čelenky, čepice, dresy, cyklistické i kompletní týmové oblečení s Vaším jedinečným designem.
Umíme potisk různými technologiemi - sítotiskem, řezanou grafikou a zažehlením, sublimací i výšivkou, či nášivkou. Novinkou jsou glitry hot fix dle vaší předlohy.

Vše vyrábíme doma - v Holešově, v České republice!


PINGU - České oblečení pro Tvůj sport


BAREVNICE zakázkového potisku PINGU SPORT Název: BAREVNICE zakázkového potisku PINGU SPORT

Popis:

Pokud potřebujete docílit v zakázkové výrobě oblečení, čepic, či dalších doplňků - barevného odstínu dle Vašeho přání, je ideální vážit cestu k nám a určit přesnou barvu v barevnici tištěné na materiálu, z kterého bude výrobek vyroben. Pokud se k nám nemůžete dostavit, tak velmi orientačním vodítkem může posloužit přiložený odkaz na naši digitální barevnici. Pro větší zobrazení klikněte na náhled barevnice a vyberte číselný kód barvy CMYK. V případě, že zde požadovanou barvu nenajdete, doporučujeme navštívit naši vzorkovnu, kde spolu najdeme požadovaný odstín v rozsáhlejší barevnici.

Mějte na paměti, že každé zobrazovací zařízení (monitor, tablet, telefon) si přizpůsobuje barvu různým způsobem a i každý vnímá barvu jinak. Berte proto barvy v těchto náhledech pouze jako orientační. Následný převod barvy na textil se může také nepatrně lišit (jinak vypadá barva na monitoru a jinak natištěná na textilu, také jednotlivé druhy textilních látek přijímají barvu různým způsobem).

Naší snahou je co nejvíce se přiblížit Vaší představě, aby jste byli plně spokojeni. Proto potřebujeme od Vás co nejvíce informací.
Tak nám držte palce!

Odkaz na barevnici sublimačního potisku PINGU SPORT:

Cena: 1 Kč

Cena shop: 1 Kč

koupit


1 / 1

Jazykové verze :

czech
english german