Produkty: zakázková výroba

produktů na stránce
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 59

Vyrobíme vám zakázkově pokrývky hlavy - šátky, čelenky, čepice, dresy, cyklistické i kompletní týmové oblečení s Vaším jedinečným designem.
Umíme potisk různými technologiemi - sítotiskem, řezanou grafikou a zažehlením, sublimací i výšivkou, či nášivkou. Novinkou jsou glitry hot fix dle vaší předlohy.

Vše vyrábíme doma - v Holešově, v České republice!


PINGU - České oblečení pro Tvůj sport


Biatlonová drážka zápustná do pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů Název: Biatlonová drážka zápustná do pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů

Popis:

NOVINKA.
Biatlonová PINGU drážka zápustná do pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů, která je svým vnitřním rozměrem univerzální pro většinu evropských výrobců nosných řemenů. Naše lyžina je precizní a má lehké hliníkové tělo z tvrzeného materiálu - ALU.
Rozměr 105 x 16 x 8 mm (délka, šířka, hloubka)

Vyrobeno v České republice

Cena: 450 Kč

Cena shop: 375 Kč

koupit


Biatlonová drážka pro BI-7 - zápustná do pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů Název: Biatlonová drážka pro BI-7 - zápustná do pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů

Popis:

NOVINKA.
Biatlonová PINGU drážka zápustná do pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů - pro zbraně BI-7. Naše drážka je precizní a má lehké hliníkové tělo z tvrzeného materiálu - ALU. V pažbě Bi-7 je zpravidla nutné upravit zahloubení pro zapuštění naši drážky do pažby, jelikož je svým tvarem a velikostí jiná, než originální drážka výrobce. Lyžina je svým vnitřním rozměrem univerzální pro většinu evropských výrobců.
Rozměr 68 x 16 x 8 mm (délka, šířka, hloubka)

Vyrobeno v České republice

Cena: 450 Kč

Cena shop: 375 Kč

koupit


Biatlonová drážka na povrch pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů Název: Biatlonová drážka na povrch pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů

Popis:

NOVINKA.
Biatlonová drážka na povrch pažby zbraně pro uchycení nosných řemenů. Precizní a lehké hliníkové tělo z tvrzeného materiálu - ALU.
Tato varianta přijde vhod, pokud nemáte v pažbě předpřipravenou drážku pro zapuštění lyžiny k uchycení nosných řemenů. Stačí tuto drážku pouze přišroubovat vruty.

Vyrobeno v České republice

Cena: 790 Kč

Cena shop: 675 Kč

koupit


DRAČÍ PODSEDÁK - Protiskluzná sedací podložka pro dračí lodě Název: DRAČÍ PODSEDÁK - Protiskluzná sedací podložka pro dračí lodě

Popis:

Protiskluzová sedací podložka - "podsedák" PINGU pro dračí lodě je naší světovou novinkou pro oblast povolených technických prostředků závodníků dračího sportu. Náš ultra-tenký pomocník doslova přilepí Vaši sedací část na lavičku lodě. Je oboustranně pokrytý měkkým silně přilnavým a plně průhledným silikonovým povrchem. Tloušťka je ani ne 1 mm!!!
Vyrobíme i podsedáky na zakázku s vlastním designem od 5 ks - spodní část jedna barva, vrchní tisk třeba i fotografie.
Testováno posádkami Dragonforce Přerov, Haka Praha.
Anti slip seat pad for dragonboat and dragonboating sport.

Cena: 350 Kč

Cena shop: 290 Kč

koupit


Obal na zbraň - BIATLON PINGU BIAEQUI - BASIC - OR Název: Obal na zbraň - BIATLON PINGU BIAEQUI - BASIC - OR

Popis:

NOVINKA 2021 - Profesionální obal na biatlonovou zbraň BIAEQUI by PINGU, který skvěle ochrání Vaši pušku a dioptr při transportu. Obal je v provedení z voděodolného materiálu s vnitřním měkkým polstrováním, díky němuž si udrží skvěle svůj tvar. Je nositelný s nasazenými nosnými řemeny na zbrani i bez nich a také přes rameno. Pro uschování příslušenství ke zbrani je na obalu velká boční zipová kapsa se třemi vnitřními kapsami na zip (1x průhledná, 2x neprůhledná) a vnější průhlednou kapsičkou na jmenovku. Dolní část je zpevněná. Dle IBU je obal v provedení s průhlednou částí v oblasti závěru zbraně a je vhodný jak pro malorážku, tak i vzduchovku.

Obaly umíme i vyrobit v barvách Vašeho klubu na zakázku.
Vyrobeno v České republice.
Biathlon rifle BAG PINGU BIAEQUI

Cena: 2300 Kč

Cena shop: 1990 Kč

koupit


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 / 59

Jazykové verze :

czech
english german